Specialisté na CNC řezání a software

Software

Aby to měli truhláři jednodušší a ne jenom oni …

Vlastní softwarové oddělení

Máme vlastní oddělení softwarového vývoje a podpory CAD/CAM našich zákazníků. Jsme partnery pro národní lokalizaci do českého a slovenského prostředí a realizujeme podporu zákazníkům v České republice i na Slovensku. 

Využíváme snad nejvíce uplatňované softwarové balíky jako jsou programy CUT2D, VCarve, ASPIRE nebo POLYBOARD a STAIRDESIGNER pro návrh, vizualizaci a výrobu ve světě nábytku, modelů, schodišť a stolařské, truhlářské či reklamní tvorby.

Truhláři mají pomocí našich doplňkových modulů (gadgets) do VECTRICu velmi zjednodušenou práci. To, co je dříve stálo úmorné hodiny otravného klikání, dnes pomocí našich gadgetů do VECTRIC programů Aspire, VCarve a CUT2D zvládnou na pár kliknutí myší.

KATING - CABINATOR3000

Náš software CABINATOR3000 spojuje svět vyspělých CAD designerských softwarů jako POLYBOARD a STAIRDESIGNER, čímž zjednodušuje propojení do světa univerzálních CAM softwarů od firmy VECTRIC.

CAD CAM Boole&Partners

To samé ale platí o programech POLYBOARD a STAIRDESIGNER a našem partnerství s firmou BOOLE&PARTNERS – vývojářem těchto vynikajících softwarových balíků pro návrh design, vizualizaci a výrobu nábytkových korpusů, sestav a také schodišť.

Zajišťujeme přizpůsobení těchto programů do českého prostředí, školíme uživatele a realizujeme uživatelskou podporu v České republice a na Slovensku.

Více o CAD/CAM Polyboard a Stairdesigner zde.

CAD/CAM VECTRIC

Jsme partnery firmy VECTRIC, kterým nejen že prodáváme jejich software CUT2D, VCarve a Aspire, ale také pomáháme zákazníkům se ho naučit bravurně ovládat. Nabízíme nejen školení ale i konzultace a tematické workshopy. Více o CAD/CAM Vectric zde.

Proč si vybrat právě nás

Všestrannost

Prodej CNC strojů i výroba Vámi vymyšleného produktu ať už z kteréhokoliv materiálu.

Cenová dostupnost

Cenově dostupné CNC stroje i nízké ceny pro kusovou a malosériovou výrobu.

Rychlost dodání

Rychlost dodání zboží od jeho zadání, až po doručení na Vaši adresu.

Servis po celé ČR

Špičkový servis Vašich strojů po celé ČR provedený odborníky.

Nevíte si rady s přípravou svého projektu?

Kontaktujte nás, uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám co nejlépe pomohli.