SOFTWARE

Aby to měli truhláři jednodušší .. a ne jenom oni

Máme vlastní oddělení softwarového vývoje a podpory CAD/CAM našich zákazníků. Takoví my jsme kanóni...

Truhláři mají pomocí našich doplňkových modulů (gageds) do VECTRICu velmi zjednodušenou práci. To co je dříve stálo úmorné hodiny otravného klikání, dnes pomocí našich gadgetů do VECTRIC programů Aspire, VCarve a CUT2D zvládnou na pár kliknutí počítačovou myší ...

KATING - CABINATOR3000

Náš software CABINATOR3000 spojuje svět vyspělých CAD designerských software jako POLYBOARD a STAIRDESIGNER a zjednodušuje propojení do světa univerzálních CAM software od firmy VECTRIC.

CAD/CAM VECTRIC

Jsme partnery firmy VECTRIC a nejen že prodáváme jejich software CUT2D, VCarve a Aspire, ale zákazníkům pomáháme se ho naučit bravurně ovládat a nabízíme nejen školení ale i konzultace a pořádáme tématické workshopy. Více o CAD/CAM Vectric zde...

CAD CAM BOOLE&PARTNERS

To samé ale platí o programech POLYBOARD a STAIRDESIGNER a našem partnerství s firmou BOOLE&PARTNERS - vývojářemi těchto vynikajících softwarových balíků pro návrh designu, vizualizaci a výrobu nábytkových korpusů, sestav a také schodišť.

Zajišťujeme přizpůsobení těchto programů do českého prostředí, školíme uživatele a realizujeme uživatelskou podporu v ČR a na Slovensku.

Více o CAD/CAM Polyboard a Stairdesigner zde...