Specialisté na CNC řezání a software

O nás

Jsme jedineční naší šíří záběru a zkušeností v oblasti CNC strojů a vývoje softwarů pro obrábění. 

Kdo jsme

Specializujeme se na CNC služby, ve kterých jsme jedineční naší šíří záběru. Poradíme Vám s nákupem CNC stroje v našem showroomu a následně zajistíme jeho dodávku. Naučíme Vás, jak se zakoupeným CNCčkem pracovat a to přímo mistrovsky. 

A kdyby se stalo, že Váš CNC stroj začne vyjímečně stávkovat, nenecháme Vás v tom – zajistíme servis, aby Vám stroj běžel a sloužil jako dříve nebo dokonce lépe.

Buďte připraveni a pořiďte si u nás i náhradní díly a nástroje do svých CNC strojů a zajistěte si hladký chod výroby bez zbytečných kolizí.

Taktéž se zaměřujeme na distribuci vlastní výroby. Mezi naše výrobky spadá výroba vakuových desek do strojů CNC, podstavných stolů či přísavek a mnoho dalšího.

Jsme univerzálním nářezovým centrem. To znamená, že na našich CNC strojích vám můžeme realizovat na zakázku přesné výpalky plechů ocelových, nerez, hliníkových a tvarové  výřezy dřevodesek i plastových desek a v neposlední řadě i kamene, mramoru a obecně zpracovávat širokou škálu různých druhů materiálu. Na zakázku Vám podle výkresových podkladů cokoli rádi vyrobíme. 

Máme i vlastní softwarové oddělení, kde pro Vás vytvoříme softwarové řešení pro opakovaný CAD/CAM design.

CNC strojů
> 1
Hotových zakázek
> 1
Podpora
1 h

Důležité odkazy

CAD/CAM

Máme vlastní oddělení softwarového vývoje, aby to měli truhláři jednodušší a ne jenom oni …

Online objednání

Výroba dle Vašeho zadání přes objednávkový formulář s odesláním do 24h od objednání.

Nářezové centrum

Nabízíme CNC laserové vyřezávání a CNC plazmové pálení desek na strojích se špičkovým plazmovým agregátem.

Naše realizace

Frézování dřevitých materiálů
- 2D Formátování
- 3D Modelování

Frézování hliníku

Frézování plastu a plexi

Řezání fiber laserem - plechy

2D/3D CAD-CAM design

KARIÉRA

Jsme stále se rozvíjející firma rodinného typu.

Nově příchozí učíme a zapracujeme. Nečekáme, že k nám přijde někdo hotový. Naopak naši mladí kolegové najdou velmi často uplatnění na špičkových pracovištích díky zkušenostem, které u nás nabrali.

Přínosnou práci pro tým umíme dobře ocenit. Kdo hodně umí, hodně si vydělá. Kdo začíná a umí se rychle učit, rychle vyroste i platově. 

Máme pozice jak pro začínající studenty, tak i pro zkušené ostřílené profíky, kteří chtějí zúročit to, co se za celý profesní živost naučili.

Práce u nás je hodně různorodá. Od vyloženě kancelářsko-administrativních pozic, přes sofistikované inženýrské činnosti až pro tvrdé makáče, kteří se nebojí vzít za práci, která je někdy i dřinou.

Neustále rozšiřujeme tým kolegů. Nemáme předem vyhraněné pozice. Hledáme šikovné lidi se snahou o rozvoj svých dovedností. Prezentujte své dovednosti a my vám u nás vytvoříme prostředí pro váš rozvoj.

Jsme obchodně – technicko – technologická firma. Tzn, že uplatnění najdou lidé, kteří mají blízko k technice, strojům a počítačům a software. A může jít jak o kutily, absolventy bez praxe, tak i učňovsky a středoškolsky i vysokoškolsky vzdělané.

To co nás zajímá jsou například průřezově následující činnosti:

  • vedení eshopu – prodej – logistika – nákup zboží
  • obchodní akviziční činnost – prodej strojů 
  • instalace a servis a technická podpora zákazníků
  • vývoj produktů a technologická příprava CNC výroby (CAD/CAM)
  • obsluha strojů – operátoři výroby

 

Pracoviště je v Plzni-Černicích. Některé činnosti lze dělat moderně na home-workingu, takže jsme přístupní i zkráceným úvazkům a podporujeme i kolegy s vysokou péčí o rodinu.

Jsme zakladateli podpůrného programu rozvoje školy s domácí výukou, kam umožňujeme začlenění dětí pracovníků v případě jejich zájmu.

V případě zájmu o práci u nás se můžete ozvat na kontakt zde..