KATing - CNC SPECIALISTÉ

Naše jedinečnost

O nás

Specializujeme se na CNC služby. Jsme jedineční naší šíří záběru. Poradíme vám s nákupem CNC stroje v našem showroomu, zajistíme Vám dodávku Vašeho vybraného CNCčka, naučíme Vás s ním pracovat až budete mistry. Tím to ale nekončí. Když vaše CNČko začne vyjímečně stávkovat, nenecháme Vás v tom - zajistíme servis, aby se zase rozběhlo a sloužilo jako dříve nebo lépe.

Potřebujete správný nástroj, doplněk nebo náhradní díl do Vašeho CNCčka? Pak tu je 24hodin online náš eShop www.CNC1SHOP.cz a balíky s vybranými produkty Vám zašleme ihned kurýrem, jak jen to jde nejrychleji.

Potřebujete něco vyrobit - vyřezat - vypálit z plastu, dřeva, hliníku, kovového plechu, skla, betonu.. prostě všeho možného? Pak využijte naší jedinečnosti - univerzálního nářezového centra a jeho služeb promptní výroby.

Nevíte si rady s přípravou svého projektu pro CNC řezání? Pak jsou tu pro Vás připraveny CAD/CAM služby našich specialistů na 2D/3D CAD design výrobků, připraví vám výkresy a CAM přípravy výstupních kódy pro naše stroje.


Jste návrháři nábytkových sestav nebo výrobci nábytku? Pak by jste neměli vynechat informace o tom, že jsme partnery výrobců CAD/CAM softwarových balíků firem VECTRIC a BOOLE&PARTNERS.

Najdete nás také na Facebook stránkách KATing, CauCau.CZ nebo Facebookové skupině CauCau poradna.CNC STROJE

Jsme pravděpodobně největším prodejcem CNC strojů pro kutily, truhláře, reklamní dílny, zámečnické dílny, opravny, disajnéry, modeláře a další, kteří si užívají možností moderních strojů, snadno ovladatelných.

Naši zákazníci oceňují centrum zákaznické podpory, servis po celé ČR a rychlost dodání. Více o prodeji CNC strojů najdete zde....

E-shop s CNC díly

Dobře zásobený eShop s nástroji, díly ke strojům a vším potřebným příslušenstvím. Naši zákazníci oceňují rychlost dodání. Neváhejte prozkoumat náš eShop a vybrat si ten pravý nástroj nebo doplněk pro vaše CNCčko zde....DŘEVOKOV


PLAST


Výroba

Formátujeme na CNC nestingových centrech CauCau které i dodáváme na ĆR trh.

Moderní stroje, zkušení operátoři strojů a automatická CNC výroba a CAD/CAM design v našich rukách je na váš dosah. Neváhejte toho využít.

Nyní si můžete nechat Vaše plechy přesně vypálit ONLINE. Více o výrobě zde ....

kutilové - truhláři - reklamní dílny - řemeslníci - firmy - umělci - živnostníci

to jsou naši zákazníci

SOFTWARE

Snad nejvíce používané softwarové balíky pro návrh, vizualizaci a výrobu ve světe nábytku, modelů, shodišť a stolařské, truhlářské a reklamní tvroby jako jsou programy CUT2D, VCarve, ASPIRE nebo takové jako POLYBOARD a STAIRDESIGNER najdete u nás zde....

Software nejenom prodáváme, ale i vyvíjíme, jsme partneři pro národní lokalizaci do českého a slovenského prostředí a realizujeme podporu zákazníků v ČR a na Slovensku.